Niedziela, 26.05.2019, 10:46 PM
 
Main
· RSS
Menu główne
PayPal
 [BDVD-01] Watchmen: Kompletny Animowany Komiks (Online Exclusive) [2xDVD]
[BDVD-01] [2xDVD]                                                                                                                                                   Cena: 149,99zł Watchmen: Kompletny Animowany Komiks (Online Exclusive)                     zamowienie.png
Opis:                                                                                                                                   Towar dostępny na magazynie. Ekspresowa wysyłka bez czekania na pośredników. Wysyłamy w 24-48h.
 
Dla wielu, którzy twierdzili, że takiego komiksu jak Watchmen po prostu nie da się wystarczająco dobrze odzwierciedlić z wykorzystaniem żywych aktorów (i przez to byli rozczarowani jego wersją kinową) powstała właśnie ta edycja Watchmen: Kompletny Animowany Komiks. Dla prawdziwych fanów sztuki komiksu Alana Moore'a jest to nie lada gratka. Pełne dwanaście odcinków - kompletna seria Watchmen na DVD! Ożywiony komiks z narracją i niesamowitym dźwiękiem 5.1 Dolby Digital. Około 5 godzin materiału wideo wysokiej jakości! Produkcja tego dzieła była nadzorowana przez samego Alana Moore'a oraz Dave'a Gibbons'a, co zapewniło tak rewelacyjny efekt końcowy. W filmie wykorzystano najnowsze technologie komputerowe do ożywienia ręcznie rysowanej pracy - świetnie znanych komiksów serii Watchman. Dodano rewelacyjną muzykę oraz dialogi. To po prostu trzeba zobaczyć! Ponadczasowa produkcja - niesamowity dodatek dla każdego fana komiksów.
Pozycja niedostępna w Polsce! Wydanie to jest uważane przez fanów serii Watchmen za zdecydowanie lepsze niż wersja kinowa.
 
Strażnicy (tytuł oryginału: Watchmen) to amerykańska seria komiksowa, której autorami są Alan Moore (scenariusz) i Dave Gibbons (rysunki). Po raz pierwszy seria ukazała się w latach 1986-1987 jako miesięcznik w postaci 12 zeszytów nakładem wydawnictwa DC Comics. Następnie została opublikowana w zbiorczym wydaniu, tworząc powieść graficzną. Komiks opowiada historię byłych amerykańskich superbohaterów na emeryturze, którzy w obliczu nowego zagrożenia (jeden z dawnych herosów zostaje zamordowany) jeszcze raz się jednoczą.

Strażnicy uważani są za przełomowe wydarzenie w historii amerykańskiego komiksu.

Seria traktowana jest jako "rozliczenie" z erą komiksowych superbohaterów, panującą w USA od lat 30. XX wieku

Kinowa wersja z żywymi aktorami została świetnie zrealizowana, jednak jak zawsze w przypadku ekranizacji dużego tytułu, w porównaniu z oryginalną wersją pozostaje pewien niedosyt. Nie udało się w 100% oddać wrażeń z oryginalnego dzieła. Zwłaszcza, że w wersji kinowej całkowicie zmieniono zakończenie oraz kilka innych najciekawszych momentów! Uproszczono je i odebrano im oryginalne, ukryte przesłanie.

W przypadku "Watchmen: Kompletna Animowana Opowieść Graficzna" tego problemu nie ma, ponieważ tutaj oglądasz oryginalne, ożywione dzieło Alana Moore'a i Dave'a Gibbons'a. Obejrzyj specjalnie przygotowaną prezentację oraz trailer i oceń sam!

U nas jak zawsze oprócz fotek możesz obejrzeć również prezentacje wideo licytowanego przedmiotu! Zapraszamy do oglądania!
Teraz masz niepowtarzalną szansę na zdobycie całej serii Watchmen na dwóch wysokiej jakości krążkach DVD!
 
Jest to oryginalna wersja w j. angielskim! Prawdziwy rarytas dla fanów serii!
 
Zapraszamy do oglądania prezentacji produktu:
   
 • Format: PAL
 • Język: Oryginalne ścieżki w j. angielskim
 • Region: Region 2
 • Ilość płyt: 2
 • Klasyfikacja: Zostanie ogłoszona 
 • Studio: Warner Home Video
 • Premiera DVD: Marzec 2009 

  http://safetrade.ucoz.com/Wysylka/wysylkaInfo.png
 • Pamiętaj! Koszt wysyłki ponosisz tylko raz! Do każdego zamówienia możesz dołożyć dowolny przedmiot z naszej oferty! To się opłaca!

  Prezentacje wideo (dostępna wysoka jakość):
  [Pamiętaj, że dostępna jest wysoka rozdzielczość! Kliknij HQ High Quality by zobaczyć prezentacje w dużo lepszej jakości!]

    

  Galeria:

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


  Co dalej?:
  Wypełnij formularz i prześlij zamówienieZapytaj o ten produktZobacz ten produkt na żywoZaproponuj swoją cenęDodaj swoją opinięWróć do poprzedniej strony

  Najnowsze opinie i komentarze
   
  Data                   
  Opinia       
  Komentarz                                                             
  20.05.2009 
  pozytywna
  verde2: Bardzo szybka i fachowa obsługa.Z przyjemnością POLECAM!!!


   
  wstecz.png    
      

  copyrightSH.png
  SZUKAJ
  Na skróty
  Statistics