Środa, 21.08.2019, 4:40 AM
 
Main
· RSS
Menu główne
PayPal
 [JL-13] Metalowa kolekcjonerska zapalniczka gazowa z laserem - Socom Jet

[JL-13] Metalowa kolekcjonerska zapalniczka gazowa z laserem                                                                                         Cena: 49,99zł
Socom Jet nowosc!.png                                                                             zamowienie.png

Opis:                                                                                                                            Towar dostępny na magazynie. Ekspresowa wysyłka bez czekania na pośredników. Wysyłamy w 24-48h.
- Unikalny i niepowtarzalny kształt
- Działa na standardowy gaz do zapalniczek (butan)
- Zalecany gaz Jet Fuel (maximum performance butane)
- Regulacja mocy płomienia
- Łatwe ponowne napełnianie
- Łatwe odpalanie
- Potężny, skoncentrowany płomień Jet
- Czerwony laser wskaźnikowy (włączenie po naciśnięciu spustu)
- Solidna konstrukcja z metalu
- Odporna na wiatr
- Dobrze wyważona
- Rewelacyjne wymiary
- Dużo większa moc płomienia w porównaniu ze standardowymi zapalniczkami
- Zobacz Socom JET na żywo w HQ! Prezentacja poniżej!

http://safetrade.ucoz.com/Wysylka/wysylkaInfo.png
 
Pamiętaj! Koszt wysyłki ponosisz tylko raz! Do każdego zamówienia możesz dołożyć dowolny gadżet z naszej oferty! To się opłaca!
  
Uwagi:
  
Produkt niebezpieczny. Zapalniczki Jet to nie zabawki - tak jak wszystkie inne zapalniczki, palniki Jet również, bezwzględnie nie nadają się jako prezent dla dziecka lub osób nieodpowiedzialnych. Wytwarzany płomień ma bardzo wysoką temperaturę - nieodpowiednie zastosowanie może spowodować poparzenie lub mieć inne przykre skutki. Kieszonkowe modele zapalniczek Jet nie są służą do długotwałej pracy ciągłej. Nie są to palniki przemysłowe i nie powinny być w ten sposób wykorzystywane. Maksymalna zalecana długość pojedynczego cyklu pracy to ok. 1-3 minut. Kupujący oświadcza, że jest osobą pełnoletnią oraz poniesie odpowiedzialność za wszystkie szkody spowodowane jego nieostrożnym lub niewłaściwym zastosowaniem. Zdjęcia oraz wideo mają charakter poglądowy, model może różnić się kolorem obudowy i opakowaniem.
 
Prezentacja wideo HQ zapalniczki Socom Jet:
 
 
Galeria: 

MgłaMgła


Co dalej?:
Wypełnij formularz i prześlij zamówienieZapytaj o ten produktZobacz ten produkt na żywoZaproponuj swoją cenęDodaj swoją opinięWróć do poprzedniej strony

Najnowsze opinie i komentarze
 
Data                   
Opinia       
Komentarz                                                             
05.02.2010pozytywnapati2006_05: OGROMNY ZASŁUŻONY POZYTYW:):)OSOBA GODNA POLECENIA:):)BARDZO SYMPATYCZNY ALLEGROWICZ :):)UCZCIWOŚĆ I RZETELNOŚĆ TO ZALETA TEJ OSOBY :):)WSZYSTKICH ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY Z TYM ALLEGROWICZEM :):):) błyskawiczna przesyłka!!!!!!!!!!!
23.01.2010
pozytywnamarek070476: Wszystko OK POLECAM..
05.11.2009 
pozytywna
wackam: Wszystko OK!!! Szybka dostawa, produkt zgodny z opisem
19.10.2009pozytywna417003Jk: wSZYSTKO OK. sZYBKO I SPRAWNIE. pOLECAM
17.09.2009pozytywnaBlack_Zone1: bardzo szybka wysylka,towar wyglada lepiej niz na filmiku czy zdjeciach..wielki pozytyw ,polecam allegrowicza !
08.09.2009pozytywnaSiurando: Wszystko profesjonalnie i bezproblemowo. Szybka wysyłka, sprawdzony sprzedawca. POLECAM I JA!!!
28.05.2009
pozytywnamarekslup: ........::::: P :::::........::::: O :::::........::::: L :::::........::::: E :::::........::::: C :::::........::::: A :::::........::::: M :::::........

    
wstecz.png  
 

copyrightSH.png
SZUKAJ
Na skróty
Statistics