Środa, 21.08.2019, 4:08 AM
 
Main
· RSS
Menu główne
PayPal
 Zapalniczka gazowa Jet - 3XT2000C (jet ligter torch)
Zapalniczka gazowa Jet                                                                                                                                            Cena: 39,99zł
3XT2000C nowosc!.png                                                                            zamowienie.png

Opis:                                                                                                                                Towar dostępny na magazynie. Ekspresowa wysyłka bez czekania na pośredników. Wysyłamy w 24-48h.
 
Jeden z najbardziej zaawansowanych modeli zapalniczek Jet. 3XT2000C wykorzystuje scalony płomień powstający w wyniku wspólnej pracy aż trzech dysz. Solidna metalowa obudowa (połysk) oraz niespotykany system podświetlania zbiornika Multicolor LED. Diody pracują w kilku różnych programach zróżnicowanych pod względem tempa, kolejności świecenia oraz przejść między kolorami. Zapalniczka to solidna zamknięta konstrukcja, istnieje jednak możliwość wymiany baterii poprzez rozebranie obudowy (wymaga to jednak odpowiednich umiejętności, w takiej sytuacji łatwo uszkodzić sprzęt, nie wymieniamy i nie polecamy przeprowadzania wymiany baterii bez odpowiednich umiejętności i narzędzi). Tak jak reszta zapalniczek Jet trójpalnik również działa na gazie butan (zalecany gaz Jet Fuel maximum performance) ale w odróżnieniu od innych ma jeszcze łatwiejszą regulację mocy (wygodne pokrętło +/- nie potrzeba żadnych narzędzi). W ofercie posiadamy również tańszą wersję bez pokrętła (standardowa regulacja mocy zaworkiem). Ogromna moc płomienia w porównaniu ze standardowymi zapalniczkami. Koniecznie zapoznaj się również z działem 'Uwagi'.  
 
  
http://safetrade.ucoz.com/Wysylka/wysylkaInfo.png
 
Pamiętaj! Koszt wysyłki ponosisz tylko raz! Do każdego zamówienia możesz dołożyć dowolny gadżet z naszej oferty! To się opłaca!
  
Uwagi:
  
Produkt niebezpieczny. Zapalniczki Jet to nie zabawki - tak jak wszystkie inne zapalniczki, palniki Jet również, bezwzględnie nie nadają się jako prezent dla dziecka lub osób nieodpowiedzialnych. Wytwarzany płomień ma bardzo wysoką temperaturę - nieodpowiednie zastosowanie może spowodować poparzenie lub mieć inne przykre skutki. Kieszonkowe modele zapalniczek Jet nie są służą do długotrwałej pracy ciągłej. Nie są to palniki przemysłowe i nie powinny być w ten sposób wykorzystywane. Maksymalna zalecana długość pojedynczego cyklu pracy to ok. 1-3 minut. Kupujący oświadcza, że jest osobą pełnoletnią oraz poniesie odpowiedzialność za wszystkie szkody spowodowane jego nieostrożnym lub niewłaściwym zastosowaniem. Zdjęcia oraz wideo mają charakter poglądowy, model może różnić się kolorem obudowy i opakowaniem.
 
Prezentacja wideo 3XT2000C:
 
  
 
Test 4 zapalniczek JET oraz prezentacja najlepszych modeli - zobacz 3XT2000C na żywo w jakości HD!:
 
   
 
Galeria: 
  
 
 
 
 


Co dalej?:
Wypełnij formularz i prześlij zamówienieZapytaj o ten produktZobacz ten produkt na żywoZaproponuj swoją cenęDodaj swoją opinięWróć do poprzedniej strony

 Najnowsze opinie i komentarze
Zobacz wcześniejsze opinie  
Data                   
Opinia                 
Komentarz                                                         
26.03.2010pozytywnaLibamix: Jak najbardziej pozytywny, szybka wysyłka dobry towar.
18.03.2010pozytywnamarcin_7007: Wszystko w należytym porządku, błyskawiczna wysyłka, towar solidnie zapakowany, wzorowy kontakt ze sprzedającym. P-O-L-E-C-A-M-!
17.03.2010pozytywnaRenata-97: Szybka wysyłka, POLECAM
16.03.2010pozytywnabartezz-17: ````````````polecam`````````:)
15.03.2010pozytywnalufa323: BARDZO SPRAWNA, SZYBKA I PROFESJONALNA TRANSAKCJA. GORĄCO POLECAM TEGO ALLEGROWICZA !!!
14.03.2010pozytywnalukas4334: Wszystko w jak najlepszym porządku! Dobry kontakt, szybka wysyłka i towar zgodny z opisem. Gorąco polecam!!!
12.03.2010pozytywnabenklewski: Sprawnie przeprowadzona transakcja. Polecam kupującego w 100%                                                                      
11.03.2010pozytywnavaqiz13579: wszystko ok,szybka wspolpraca,polecam
http://safetrade.ucoz.com/FOTKI_PRODUKTOW/ZapalniczkiJET/3XT2000C/opinie/opinie_3xt2000c.jpg
wstecz.png  
 

copyrightSH.png
SZUKAJ
Na skróty
Statistics